5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Обраќање на Заев во 13 часот

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска во 13 часот ќе има обраќање до граѓаните од седиштето на партијата.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -