fbpx
16.8 C
Skopje

ФОТО: Џеј Ло плени со убавина и на 47 години

АКТУЕЛНО

Светски познатата дива Џенифер Лопез и покрај своите 47 години и натаму изгледа феноменално, па веројатно воопшто и не е препознатлива разликата во години со нејзиното ново момче.

Џеј Ло моменално е во врска со бејзбол играчот Алекс Родригез, кои заедно биле на вечера во Мајами. Латино пејачката носела бело фустанче, со кое ги импресионирала папараците, а веројатно и својот дечко.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -