fbpx
29.8 C
Skopje

ФОТО: Столе Стоилов го користи слободното време за романтично патување со својата девојка

АКТУЕЛНО

Ракометарот на Вардар и актуелен македонски репрезентативец, Столе Стоилов го искористи краткиот одмор и веднаш тоа го искористи за романтично патување со својата девојка.

Деновиве пикерот заедно со својата сакана Катерина ја посетија Венеција, еден од најубавите италијански градови, воедно познат и како „град на каналите“.

Сето тоа беше овековечено со фотографија, каде и двајцата позираа со смешни фаци. Сето тоа би требало да се одрази и позитивно врз формата на играчот, кој допрва со Вардар го очекуваат вистински искушенија.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -