fbpx
28.8 C
Skopje

ВИДЕО: „Samsung Galaxy S8“ го прави невозможното

АКТУЕЛНО

На најновото видео на „AnTuTu“ серискиот број на „Samsung Galaxy S8“ ќе биде „SM-G950“ па веќе се направени и првите истражувања околу новиот производ.

Уредот би требало да излезе на 29. март оваа година, додека во слободна продажба би излегле на 21. април во Европа и 24. април во САД.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -