9.5 C
Skopje

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Порака на Македонка од Италија: Бесчувствителни станавме како луѓе и ние сме од крв и месо – потребни сме си едни на други во...

Многу наши Македонци во моментиве се наоѓаат во Италија која е една од најпогодените земји од вирусот со кој се бори целиот свет. На социјалните...

Нема крај на лудориите кај нас: За време на полициски час – краде пари од кафемат, камерата снимила се (ВИДЕО)

Луѓето во домашен карантин како да почнаа да збудалуваат или барем да прават некои необични работи. Нема ден во државата да нема некој нов...

Само во Македонија: Му било здодевно дома, им правел на сограѓаните анкета преку телефон за корона вирусот

Им нема крај на лудостите кои се случуваат во нашата држава, откако е воведена вонредна состојба поради ситуацијата со корона вирусот. До сега во...

Емина Јаховиќ води сметка за својот физички изглед – објави фотографии како вежба во теретана

Емина Јаховиќ и те како води сметка околу својот физички изглед, како и за здравиот живот, а во прилог на истото оди и фактот дека важи за едно од најзгодните и најатрактивните пејаки во Балканот.

Не е реткост Емина, која со синовите Јавуз и Јаман живее во Истанбул, да објавува видео-снимки и фотографии од теретана.

И овој пат пејачката се пофали, а додаде дека и со напорна работи се постигнува совршена линија.

Foto

Освен тоа, невозможно е нејзините стомачни мускули да не ви го привлечат вниманието, а напорот кој го вложува како би се испотила во хеланки и горен градник за вежбање погледнете го во фотографиите.

-Добрите работи никогаш не доаѓаат од комфорна зона- напиша Емина, која потсети на тоа дека летото наскоро доаѓа, па треба малку да се помачат сите.

Latest Posts

Порака на Македонка од Италија: Бесчувствителни станавме како луѓе и ние сме од крв и месо – потребни сме си едни на други во...

Многу наши Македонци во моментиве се наоѓаат во Италија која е една од најпогодените земји од вирусот со кој се бори целиот свет. На социјалните...

Нема крај на лудориите кај нас: За време на полициски час – краде пари од кафемат, камерата снимила се (ВИДЕО)

Луѓето во домашен карантин како да почнаа да збудалуваат или барем да прават некои необични работи. Нема ден во државата да нема некој нов...

Само во Македонија: Му било здодевно дома, им правел на сограѓаните анкета преку телефон за корона вирусот

Им нема крај на лудостите кои се случуваат во нашата држава, откако е воведена вонредна состојба поради ситуацијата со корона вирусот. До сега во...

АКТУЕЛНО

Порака на Македонка од Италија: Бесчувствителни станавме како луѓе и ние сме од крв и месо – потребни сме си едни на други во...

Многу наши Македонци во моментиве се наоѓаат во Италија која е една од најпогодените земји од вирусот со кој се бори целиот свет. На социјалните...

Нема крај на лудориите кај нас: За време на полициски час – краде пари од кафемат, камерата снимила се (ВИДЕО)

Луѓето во домашен карантин како да почнаа да збудалуваат или барем да прават некои необични работи. Нема ден во државата да нема некој нов...

Само во Македонија: Му било здодевно дома, им правел на сограѓаните анкета преку телефон за корона вирусот

Им нема крај на лудостите кои се случуваат во нашата држава, откако е воведена вонредна состојба поради ситуацијата со корона вирусот. До сега во...

Голем си Максим: Градоначалникот на Куманово рамо до рамо со пожарникарите, го чува својот град (ФОТО)

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски не се штеди во битката со корона вирусот. Тој во својот град заедно со пожарникарите, учествува во дезинфекција на...

Добија син и ќерка среде пандемијата – нема да верувате какви имиња им дадоа

Иако пандемијата на коронавирус не им донесе ништо добро на повеќето луѓе, млади родители од централниот дел на индиската покраина Раипур решија да ги...

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.