fbpx
17.8 C
Skopje

Емина Јаховиќ води сметка за својот физички изглед – објави фотографии како вежба во теретана

АКТУЕЛНО

Емина Јаховиќ и те како води сметка околу својот физички изглед, како и за здравиот живот, а во прилог на истото оди и фактот дека важи за едно од најзгодните и најатрактивните пејаки во Балканот.

Не е реткост Емина, која со синовите Јавуз и Јаман живее во Истанбул, да објавува видео-снимки и фотографии од теретана.

И овој пат пејачката се пофали, а додаде дека и со напорна работи се постигнува совршена линија.

Foto

Освен тоа, невозможно е нејзините стомачни мускули да не ви го привлечат вниманието, а напорот кој го вложува како би се испотила во хеланки и горен градник за вежбање погледнете го во фотографиите.

-Добрите работи никогаш не доаѓаат од комфорна зона- напиша Емина, која потсети на тоа дека летото наскоро доаѓа, па треба малку да се помачат сите.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -