fbpx
18.8 C
Skopje

ФОТО: Колумбијската новинарка го исполни своето ветување и позираше гола

АКТУЕЛНО

Колумбиската новинарка Алехандра Омане Руиз го одржа својот збор, дека ќе се соблече гола за фотосесија на Сохо откако нејзиниот омилен тим Депортиво Кукута ќе избори пласман во најсилната фудбалска лига на Колумбија.

Два месеци по пласманот на нејзиниот тим во елитата, новинарката го исполни ветеното. Погледнете…

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -