fbpx
35.8 C
Skopje

ВИДЕО: Како реагира Ријана кога ја гледа својата секс снимка

АКТУЕЛНО

Пејачката од Барбадос се појавува во петата сезона на серијата „Мotel Bates“ а една од сцените во која таа учествуваше е и сцена со секс.

Погледнете како таа рагираше кога ја виде таа снимка на ТВ.

https://www.youtube.com/watch?v=GJLdPeTXzR4

Кога гледаше во екранот во моментот на експлицитните сцени ја покри својата уста со раката и рече дека тоа неможе да го гледа.
„Ова е многу чудно, неможам. Неможам да го слушам овој глас“, рече Ријана не скривајќи дека и е доста непријатно.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -