27.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

Важеше за срцекршач кој ги повредува жените, но нема да верувате колку Катарина го сменила Дарко (ФОТО)

Дарко Лазиќ и неговата сопруга Катарина Лазиќ го споделуваат речиси секој сегмент од заедничкиот живот со своите следбеници на Инстаграм.

Сега Катарина откри што прави Дарко кога таа не е дома.

Имено, сопругата на Лазиќ се вратила од тренинг и го снимила пејачот во кујната.

Тој беше задолжен за подготовка на ручек, па матеше јајца во моментот кога таа пристигна. Таа не откри со што ја изненади, но покажа дека е вешт кај шпоретот.

Ова изненади многумина, бидејќи никогаш не го виделе Дарко во оваа верзија. Познато е дека ги изневеруваше и повредуваше поранешните, што и самиот признал, а сега гледаме колку се променил покрај Катарина.

поврзани објави

Последни објави