5.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

Шпански свештеник дрогирал жени, па ги силувал и снимал – го издал цимерот

Прво ги дрогирал, а потоа ги малтретирал и снимал. Сите снимки им ги испраќал на пријателите.

Него го издал поранешниот цимер, кој останал шокиран кога на хард дискот во станот пронашол експлицитни снимки и фотографии.

Веднаш ја алармирал полицијата.

Инспекторите преку видеото ги идентификувале петте жени, но стравуваат дека има повеќе жртви.

Жените немале поим дека се жртви на злоупотреба.

Сите пет жени биле познајнички на свештеникот, чиј идентитет не се соопштува, објави Телеграф.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -