30.8 C
Skopje
Saturday, June 15, 2024

МОТО ФЕСТ ЗА ПРВ ПАТ ВО ГАЗИ БАБA

МОТО ФЕСТ ЗА ПРВ ПАТ ВО ГАЗИ БАБА❗️

Утре, 30.09.2023 година (сабота) со почеток во 18:00 часот на плоштадот во Автокоманда за прв пат во општина Гази Баба ќе се оддржи Мото фест.

Оваа манифестација ја организираме за сите љубители на мото културата и со задоволство сакам да соопштам дека на истата ќе присуствуваат моторџии од целиот балкан.

Ве поканувам заедно да уживаме во рок музиката која ќе ја изведат познати бендови од Македонија.

поврзани објави

Последни објави