30.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

Платив 3.300 евра за да си го зголемам пенисот: Беше 7 cm, а сега е скоро 10 – се чувствува разликата!

Мурат од Германија има голем проблем уште од раѓање. Што е всушност мал. Кутриот цел живот страдал поради неговата состојба, а потоа решил да ги преземе работите во свои раце. Заработил пари за да си го зголем „алатот“

„Пробав апчиња, пумпи, креми… Сите опции. Само за тоа потрошив околу 1.000 долари. Но, тоа немаше ефект, бев очаен“, ја започна својата приказна Мурат К. од Германија, кој беше незадоволен од големината на својот пенис. Неговиот „Весељко“ во ерекција достигнувал околу седум сантиметри, што се покажало како проблем во неговиот љубовен живот.

Исфрустриран што партнерките го исмејувале поради големината на неговиот „алат“, решил да го зголеми пенисот со операција.

„Една девојка ми рече во лице дека не е доволен“, вели кутриот Мурат.

Наскоро го открил д-р Кристијан Кепен од Хановер, експерт во оваа област. Се слушнале и договориле преглед. Докторот му ветил зголемување за околу 2 см, што за Мурат било сосема доволно. Сепак, ова е зголемување за околу 30 проценти.

– Се повеќе мажи се незадоволни од своите пениси и поради тоа страдаат емотивно – вели доктор Кепен, чија работа, признава, му оди доста добро …

поврзани објави

Последни објави