14.8 C
Skopje
Tuesday, April 16, 2024
Платено политичко рекламирање

(ВИДЕО) Бочварски објави: Велес – Градско, рехабилитација за силна држава и развиени региони

Министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски, и директорот на ЈП за државни патишта, Ејуп Рустеми, денеска извршија увид во рехабилитација на регионалниот патен правец Велес – Градско.

поврзани објави

- Advertisement -

Последни објави