37.8 C
Skopje
Sunday, July 14, 2024

Следете во живо: Промоција на слоганот за кампањата на Гордана Силјановска Давкова

Денес ќе се одржи промоција на слоганот за кампањата на Гордана Силјановска Давкова.

Таа е кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за претседател на Република Македонија.

Промоцијата можете да ја следите во живо на линкот во продолжение:

поврзани објави

Последни објави