15.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Лукаревска: Вечерва силна енергија и одлучност во Кочани

Вечерва силна енергија и одлучност во Кочани

Луѓе со визија и со јасен став, вистински другари и соборци.

Продолжуваме заедно, не се откажуваме од европската иднина за поправедна, економски посилна и стабилна држава

Ги реализираме нашите ветувања, направивме разлика со нашите резултати.

Заедно со СДСМ, коалицијата и прогресивните граѓани го имаме најдобриот претседателски кандидат на државата,Стево Пендаровски.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави