24.8 C
Skopje
Sunday, May 19, 2024
spot_img
spot_img

Тромеѓа и Јане Сандански во мое Куманово посакуваат европска иднина!

Тромеѓа и Јане Сандански во мое Куманово посакуваат европска иднина, а тоа е возможно само со нашиот претседател Стево. Број 1 за европска иднина!

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави