24.8 C
Skopje
Sunday, May 19, 2024
spot_img
spot_img

Николовски: Коалицијата за европска иднина одиме на победа за европска Македонија

Јасно, гласно и недвосмислено
со СДСМ и Коалицијата за европска иднина одиме на победа за европска Македонија.

Имаме одговорни луѓе за храбри, обмислени одлуки за подобра и посигурна иднина.

Искрено, непосредно, безусловно.
Одиме напред, не се откажуваме од иднината.

Почитувани граѓани, на 8 мај заокружете број 1️⃣

🇲🇰🇪🇺За европски стандард, за развиено образование, за подобро здравство, за здрава животна средина, за решителна и поефикасна борба против криминалот и корупцијата, за побрз развој, за просперитетна иднина во Европската Унија.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави