24.8 C
Skopje
Sunday, May 19, 2024
spot_img
spot_img

„Нема да кажувам Северна, ќе ги чекам последиците“: Силјановска во третата дебата со Пендаровски

„Нема да кажувам Северна, ќе ги чекам последиците“: Силјановска во третата дебата со Пендаровски

поврзани објави

- Advertisement -spot_img

Последни објави