fbpx
15.8 C
Skopje

Некогаш жените лудуваа по него: Џони Деп се појави остарен и збрчкан (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Некогашниот заводник на жени се појави на роденденот на Лејди Гага, а многумина не го препознаа. Џони Деп потполно се променил одкако се разведе со сопругата Амбер Херд и изгледа дека ова немало позитивно вилијание врз неговиот изглед.

Глумецот е виден на роденденската забава на пеачката Лејди Гага во препознатлив стил во кожена јакна и црни панталони, но сите приметиле дека изгледа многу остарен, збрчка и ослабнат.

Неговата поранешна жена по повод развоот доби 6.800.000 долари кој реши да ги поклони во добротворни цели.

 

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -