15.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

ВИДЕО: Жаре од Еден на Еден се пофали – во врска со Јана Бурческа?!

Најпопуларното и најгледано ток-шоу во земајава „Еден на Еден“ уште еднаш знае како да го привлече вниманието на гледачите, овојпат гостинка ќе биде Јана Бурческа, нашата претставничка на Евровизија.

Меѓудругото Жаре откри и една интересна вистина, посочувајќи дека Јана Бурческа има дечко и тој е водителот од Еден на Еден, Жаре..?!

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави