fbpx
16.8 C
Skopje

После ова видео веќе нема да пиете кока-кола

АКТУЕЛНО

Неодамна на интернет се појави видео снимка во која е прикажано што се случува во нашиот стомак кога пиеме кока-кола.

Знаеме дека најпопуларниот пијалок во светот не е баш најдобар за нашето здравје, меѓутоа за целата приказна што се случува во нашиот организам е претставена во следново видео на „Јутјуб“

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -