fbpx
26.8 C
Skopje

Халперин: Братот на Анџелина Џоли е виновен за разводот со Бред Пит

АКТУЕЛНО

Режисерот Ијан Халперин открива во неговиот нов документарен филм тој тврди дека братот на Анџелина Џоли, Џејмс Хевен кој живеел со нив е виновен за нивниот развод.

Тој тврди дека има докази дека за крајот на бракот на славната двојка е виновен братот на Анџелина, кој бил многу близок со нив и живеел со нив во нивниот дом. Затоа Бред дал услов на Анџечина, или тој или јас.

Гласините дека Анџелина и Џејмс се премногу блиски не е новост, нивниот бакнеж на доделувањето на Оскарите во 2000. година ја шокираше јавноста.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -