fbpx
29.8 C
Skopje

ФОТО: Девојката од рингот

АКТУЕЛНО

Убавата Елизабет Арли која по потекло е од Филипини е кандидат за најсексипилна девојка, барем кога во прашање се бокс борбите во ринг.

https://www.instagram.com/p/BRyH-hlhcHw/?taken-by=arrrrlz

Арли ја има честа да ги носи броевите со кои се означува почеток на новата рунда, а често кон себе го привлекува и вниманието на самите боксери.

https://www.instagram.com/p/BSBviOxhRi1/?taken-by=arrrrlz

Во изјава за медиумите самата порача дека посакува да биде дел од мега дуелот помеѓу Флојд Мејведер и Конор Мекгрегор, а посочи и дека нејзин миленик е Флојд.

https://www.instagram.com/p/BRYX8rQBYpI/?taken-by=arrrrlz

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -