fbpx
28.8 C
Skopje

ВИДЕО: Дали манекенката претера, максимална перверзија со својот внук?

АКТУЕЛНО

Канадската манекенка Тили Медланд објави видео на Инстаграм со мало дете, кое е внук на нејзиното момче, како си игра со нејзините гради.

И додека сето тоа на неа и изгледаше смешно, имаше лавина од коментари кои ја осудуваат и истакнуваат дека истото е максимално перверзно.

„Ти си болна и одвратна“, „Можеше и ти да го допреш“, „Замисли тоа да биде мало девојче со раце во машки панталони, ти си одвратна“, се само дел од коментарите.

View this post on Instagram

@mishazprime @barstoolsports @worldstar Jetty 😂😂

A post shared by Tillie (@tilliemedland) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -