fbpx
33.8 C
Skopje

ВИДЕО: Погледнете како на едноставен и лесен начин да направите овошен сладолед

АКТУЕЛНО

Сè што ви е потребно е мешано овошје од капинки, боровинки и слично, една банана, малку павлака и млеко. Подготовката е едноставна и брза.

Погледнете ја постапката:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -