fbpx
15.8 C
Skopje

ВИДЕО: Канчевска Милевска се поздравува со напаѓачите во фантомки

АКТУЕЛНО

Пратеникот Љупчо Димовски објави видео од влегувањето на демонстрантите во Собранието на кое што се гледа како дел од маскираните насилници се поздравуваат со пратениците на ВМРО-ДПМНЕ.

На видеото јасно се гледа како еден од маскираните лица со фантомка се поздравува Елизабета Канческа Милевска.

https://www.facebook.com/100007895680639/videos/vb.100007895680639/1927473194192518/?type=2&theater

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -