fbpx
29.8 C
Skopje

Промоција на книгата „Град без љубов“ од Александар Петров

АКТУЕЛНО

Во понеделник (8 мај), во Кино Култура, во 20 часот, ќе се одржи промоција на книгата „Град без љубов“ на архитектот Александар Петров.

Издавач на книгата е „Темплум“ од Скопје.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -