fbpx
18.8 C
Skopje

Погледнете како изгледа домот на Аца Лукас !

АКТУЕЛНО

Аца Лукас честопати настапува во странство и повеќето време го минува во хотелски соби но за празниците тој ја користи секоја прилика за да биде дома со своите најблиски.

Аца во овој дом живее со својата сопруга Соња и ќерките Викторија и Софија.

Уредувањето на станот Аца го препушта на својата сопруга, која очигледно има вкус за дотерување на домот.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -