fbpx
8.8 C
Skopje

Неверојатна преработка на популарната песна од Passenger која ќе ве остави без збор

АКТУЕЛНО

Оваа преработка на Let her go од Passenger без сомнение ќе ве натера повторно да ја преслушате. Уживајте во изведбата на Иван Тренчевски и Ивана Стојчевска.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -