Fri. Sep 22nd, 2023

Поранешната американска порно дива Џени Џемисон неодамна повторно се соблече и се сликаше со својот бремен стома во спалната соба.

Бремена сум во 27 недела и се осеќам фантастично. Со нетрпение очекувам да го запознаам бебето“ напиша Џемисон.

Старлетата е свршеница на Лиоро Битон со когоа го очекуваат нивното прво дета.

 

By s.s.

Leave a Reply

Your email address will not be published.