11.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

ВИДЕО: Се стори магија, фрли вода на -30 степени

Горан Слишковиќ од Босна и Херцеговина е вистинска атракција во регионалните медиуми, откако објави видео на кое фрла вода на минус 30 степени Целзиусови.

Ова не е изум на Босанецот, затоа што прв кој го стори тоа беше метеорологот Ерик Холтаус.

Би пробале ли и вие?

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави