35.8 C
Skopje
Wednesday, June 12, 2024

САМО ЗА ЕДЕН ГОЛ: Србин загуби 6.500 евра на Вардар – Фенербахче (ФОТО)

Победата на Вардар од 2:0 над Фенербахче го чинеше еден обложувач од Србија приближно околу 6.500 евра.

Тој уплатил само 50 динари на девет натпревари сите од Лигата на Европа, ги погодил сите освен дуелот во Скопје помеѓу Вардар и Фенербахче, кој го играл со тип ГГ и 3+.

ФОТО

поврзани објави

Последни објави