2.8 C
Skopje
Thursday, November 30, 2023

ФОТО: Сораја мислеше дека со рака ќе ги сокрие градите но попусто

Старлетата пред три недели ги извади силиконските навлаки од устата на препорака од лекар. Од намалување на градите се откажа бидејќи смета дека треба да се здебели и дека нема потреба од корекција.

Српската стралета која објавува се пожешки и попровокативни фотографии , на друштвените мрежи своите фанови ги почасти со уште една фотка во која позираше само по панталони и се обиде со раката да ги сокрие своите бујни гради но по се изгледа тоа не и успеа.

https://www.instagram.com/p/BPFugNbl3Q7/

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -