3.8 C
Skopje
Wednesday, November 29, 2023

ВИДЕО: Mајка вежба јога и во исто време го дои своете бебе

Фотографирањето на бебиња во текот на доењето стана вообичајна работа, па една мајка од Америка се обиде тоа да го направи уште поинтересно.

Мајката од САД дошла до идеја да сними видео со својата ќерка која ја дои и во исто време вежба јога. Бебето во текот на снимањето на видеото имало околу една година

https://www.youtube.com/watch?v=S30jnn6RnDs

Ова видео кое мајката го поставила на Инстаграм предизвика лавина коментари, дел од нив се дека мајката непромислено го доведува во опасност животот на своето дете правејќи го ова.

 

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -