12.8 C
Skopje
Thursday, May 23, 2024
spot_img

ВИДЕО: Прослава како од бајка – Милена Антовска го слави својот роденден

Водителката на утринската програма на Канал 5, Милена Антовска денес го слави својот роденден, а специјално изненадување доби од својот сакан дечко, Гордан.

Нека ми е среќен роденденот🎉🎶 Фала љубов Gordan Stankovski

Posted by Milena Antovska Stankovska on Friday, January 13, 2017

Претходно во текот на денот, Антовска го прослави својот роденден и во просториите на Канал 5, каде од колегите беше пречекана со роденденска торта.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави