fbpx
11.8 C
Skopje

Овој детаљ никој не го виде: Уште долго ќе се зборува за тоа што Рамос го направи пред изведувањето на корнерот

АКТУЕЛНО

Серхио Рамос е познат како некој што сака да биде во центарот на вниманието.

Сепак, еден негов потег против Атлетико синоќа пројде неприметено од повеќето, а навивачите се воодушевени.

Капитенот на Реал играше со маска после скршениот нос, но во еден момент ја тргна, како би можел подобро да му помогне на својот тим во текот на изведувањето на корнер.

ЕВЕ ГО МОМЕНТОТ – ВИДЕО

https://www.youtube.com/watch?v=7ezsuvEImcM

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -