fbpx
20.8 C
Skopje

Роби Телекабел најави нов ултра модерен Angels Cafe во Штип

АКТУЕЛНО

Драги Ангели,
Ве информираме дека проектот за Angels cafe е скоро готов.
Локалот ќе биде реновиран сосема во нов, модерен стил и ништо нема да наликува на стариот Angels.

Angels cafe – Мост до ново урбано живеење во Штип ќе остане една успешна приказна која сите заедно 5 години ја пишувавме.

Мостот кој беше симбол на Angels cafe , не се вклопува во новиот проект и истиот ќе биде демонтиран.
Доколку имате некоја идеа, желба или план за него- како би можело да се искористи, пишете ни во инбокс за да се договориме за условите.

Не чека нов период, нови доживувања, нов почеток. А секој почеток е убав, нели? ?

Со посебна љубов и внимание и овој пат го правиме изборот на архитекти, матерјали, фирми кои ќе работат. Ние ќе создадеме локал со кој #Штип ќе се гордее, а сите заедно ќе уживаме во моментите, забавите и настаните кои не чекаат. Наскоро ќе го започнеме вториот дел од приказната наречена Angels cafe
Angels café –Place of fun, love and happiness.

Драги Ангели,Ве информираме дека проектот за Angels cafe е скоро готов.Локалот ќе биде реновиран сосема во нов,…

Posted by Angels Cafe on Wednesday, January 10, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -