29.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

Петар Колев: Традиционалните партии се дел од проблемот а не од решението (ВИДЕО)

Членот на ИК на ГДУ, Петар Колев во изјава за охридската телевизија ТВМ во саботата истакна дека традиционалните партии се дел од проблемот на македонското општество а не негово решение. Погледнете го видео прилогот со целосната изјава на Петар Колев:

поврзани објави

Последни објави