3.8 C
Skopje
Sunday, December 3, 2023

ВИДЕО: Новинар на Сител во дуел со обезбедувањето по фрлањето на крстот

Новинарот на телевизија Сител, Александар Спасовски влезе во директна пресметка со обезбедувањето, веднаш по фаќањето на крстот. Веројатно сето ова настанало откако популарниот Сарма сакал да добие изјава од среќникот од водите на Вардар.

Сето ова одеше во директен пренос на МРТ.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -