8.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

ВИДЕО: Новиот седан „БМВ Серија 1“ најлуксузниот автомобил на пазарот!

БМВ претставува еден од најатрактивните и најлуксузните автомобили на пазарот.

Видете како изгледа новиот седан „БМВ Серија 1“.

https://www.youtube.com/watch?v=XFfnNyUUHTs

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -