29.8 C
Skopje
Tuesday, July 23, 2024

(ФОТО) Доналд Трамп и Ким Јонг Ун: Гледате дека сепак се согласуваме

Двојниците на американскиот и севернокорејскиот претседател, Доналд Трамп и Ким Јонг Ун предизвикаа огромно внимание на трибините за време на церемонијата на отворање на Зимските олимписки игри.

„Гледате дека сепак се согласуваме“, рече двојникот на Ким.

ФОТО
ФОТО

поврзани објави

Последни објави