fbpx
20.8 C
Skopje

ИЗМИСЛЕНА НОВА ПОЗА ЗА ЕКСПЛОЗИВЕН СЕКС ЗАВРШЕТОК: Ќе ја пробате ли?

АКТУЕЛНО

Иако е доста опасна, оваа поза пружа забава и оргазам кој долго ќе го памтите…

Ако сте забележале дека страста меѓу вас и партнерот спласнува или само сакате да ја зачините, ви советуваме да почнете со експериментирање со нови пози.

Како една идеја ви откриваме секс поза наречена „опасна интимност“ за која ќе ви треба разгибување, но и внимателност. Ова особено се однесува на мажите кои при ерекција може да се повредат.

Како да ја изведете позата?
Мажот треба да седне и да ги испружи нозете напред, додека грбот му е малку свиткан. Жената седнува на пенисот со нозете го прегрнува и ја спушта главата меѓу неговите нозе.

Задачата на мажот е да ги свиткува колената и да се свиткува со долниот дел од грбот. Потоа се наведнува напред и си игра со градите на партнерката.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -