fbpx
-1.2 C
Skopje

ВИДЕО: Обама или Трамп – кој е вистински џентлмен? Проценете сами

АКТУЕЛНО

Во американските медиуми се појави споредба на истата ситуација во која се најдоа Барак Обама и Доналд Трамп и нивниот однос кон сопругите.

https://www.youtube.com/watch?v=h0hKZEm33Zw

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -