32.8 C
Skopje
Tuesday, July 16, 2024

3. најперверзни хороскопски знаци

Во чија потсвест беснеат силни страсти, мрсни фантазии и стремеж кон нестандартното во сексот?

Погледнете кои се ТОП 3 хороскопски знака според изразеноста на нивната перверзија?

Лав

Да, токму овој знак, го претставува благородништвото и покажува респект, каде и да оди, а е вистински пожар во кревет. Сексот со Лав обично е долгометражен порно филм. Кај мажите така е уште од самиот почеток, но за дамите треба да се напомене дека не се расоблекуваат туку-така пред секој. Многу сакаат да играат игри со улоги (често на господар и потчинет), но ги привлекуваат и лисиците и кожната долна облека. А повеќето од нив преферираат во собата да има огледала.

Шкорпија

Дека среброто се дава токму на овој знак можеби не ве зачудува. Дури и во навидум студените Шкорпии се крие толку валкана потсвест од која косата ќе ви се наежи. Секс играчки, нестандардни пози и особено нестандардни места, се најпретпочитаните авантури. Страста е основата во суштината на Шкорпиите и каде да го достигнат максимумот, ако не во луди секс игри!

Близнаци

Доколку веднаш се сетите на партнер со овој знак, а кој не покажал квалитети на перверзник, бидете сигурни дека вие не сте го предизвикале … И најверојатно ве изневерувал/а. Овој знак не само што обожава секс, туку не може без него. Од друга страна, знаеме дека токму Близнаците најбрзо се досадуваат од сè. Каква е одлуката – секс експерименти, тројки, групен секс, анален секс и сè за кое можете да се сетите. Тие имаат секс во автомобилот, и во тоалетот на локалот, и на задниот ред во кино, и во канцеларијата, и на скалите … Бидете сигурни дека само со Близнак можете да доживеете секс авантура која никогаш не се заборава.

 

поврзани објави

Последни објави