12.8 C
Skopje
Monday, May 27, 2024
spot_img

Бритни Спирс со нова секси фотка распали по социјалните мрежи

Бритни Спирс со нова секси фотка докажа дека и на 36 години во секси деколтиран комбинезон и високи бели чизми изгледа фантастично.

View this post on Instagram

Last night 💖💖💖 #PieceOfMe

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Во коментарите има само пофални зборови за Бритни како и тоа дека изгледа секси и на свои 36 и е во топ форма. Многумина веруваат дека за ова е засулужен и нејзиниот нов дечко, младиот манекен Сем Асгари.

поврзани објави

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Последни објави