fbpx
-1.2 C
Skopje

ФОТО: Како изгледа презентер на временска прогноза во Мексико, како во Македонија?

АКТУЕЛНО

Погледнете зошто секој Мексиканец сака да гледа временска прогноза на телевизија. 

 

Како тоа изгледа во Македонија? 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -