fbpx
5.8 C
Skopje

ВИДЕО: Македончето се мачи, но има смисол за хумор: Трамп ужива на песната „Едно име имаме“

АКТУЕЛНО

Македончето си има свои маки и проблеми, па целиот начин за средување на тоа барем за момент го изнаоѓа преку шега, како што е и видеото од новиот претседател на САД, Доналд Трамп.

На интернет се појави видео, во кое Трамп ужива во песната „Едно име имаме“. Јасно е дека ова никогаш се нема случено, но интересни се и дел од коментарите, во кои дел од луѓето веруваат дека ова навистина се случило во САД.

https://www.youtube.com/watch?v=AWH5_rv7n70

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -