fbpx
2.8 C
Skopje

50 Cent: На почетокот сите се плашеа од мене

АКТУЕЛНО

Кетри Џејмс Џексон Трети, или повеќе познат како раперот 50 Cent за медиумите во САД даде интересна изјава, во која тврди дека неговите фанови се плашеле на самиот почеток од него.

Покрај обидот да успее на музичката сцена, Џексон се обидел да побара слава и на филмското плато. Сепак, тој смета дека таму никогаш не се почувствувал прифатено.

„Публиката ми даде почит, но мислам дека на почетокот се плашеа од мене. Сепак, откако започнав да добивам награди, сфатив дека многу деца сакаат да бидат како мене“, изјави 50 Cent.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -