8.8 C
Skopje
Thursday, February 22, 2024

ВИДЕО: Погледнете како правилно да ја масирате нејзината вагина!

На социјалните мрежи се појавија едукативни видеа за масирање на вагината за сите кои имаат проблем да ја стимулираат својата партнерка.

Иако многумина мислат дека тоа е лесно и дека само треба да турнеш прст, тоа не е така и треба многу „работа“.

Најдобриот совет е да не форсирате и да оставите жената да ви го покаже патот до оргазмот. Погледнете како тоа изгледа.

поврзани објави

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни објави

- Advertisement -