fbpx
11.8 C
Skopje

ШТО ЌЕ КАЖЕ ФИЛИП НА ОВА: Александра Пријовиќ во прегратка на поранешниот дечко(ФОТО)

АКТУЕЛНО

Новата снаа на Брена, Александра Пријовиќ и нејзиното поранечно момче Љуба Перучица се сретнаа зад сцената за време на снимањето на “Гранд Специјал”.

По снимањето, пејачката се врати во бекстејџот, каде што беше и нејзиниот поранешно момче Љуба Перучица, кој го чекаше својот ред за снимање.

Сепак, Пријовиќ ги поздрави сите нејзини колеги, и кога дојде до масата каде што седеше Перучица, таа му пријде, се гушнаа и се поздрави со него.

Александра и Љуба беа некое време заедно, и по раскинувањето на врската, Александра го запозна Филип Живојновиќ, синот на Боба од првиот брак , со кого е во брак, додека Љуба е во среќна врска со водителка Катарина Корса.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -